KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13327155
nr 1332 7155
William Macilraith
(f. 1961), Storbritannien
Blandteknik, Signerad a tergo, 1987. Mixed media. Bladets mått: 39x33cm
William Macilraith, brittisk bildkonstnär född 1961.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 juni 2020
kl 18:04:55
8/6 17:31:14
William Macilraith
Läs mer om William Macilraith